Szerző Téma: Hol érdemes tuningolni?  (Megtekintve 15893 alkalommal)

drtoth.karoly

• újonc
  • *
Re:Hol érdemes tuningolni?
« Válasz #80 Dátum: 2016 Szeptember, 22, 20:09:25 pm »
AutoKorbel, gyors, korrekt, gari is van, érdemes velük beszélni. Ja és elérhető ár.

BremboSV

• újonc
  • *
tunig
« Válasz #81 Dátum: 2016 Október, 30, 09:38:30 am »
a rigotech 800€ akar,hát nem olcsok.
« Utoljára szerkesztve: 2016 December, 01, 18:33:33 pm írta BremboSV »

Insignia Mester (Ricsi)

• Administrator
  • Insignia Mester
« Válasz #82 Dátum: 2016 Október, 30, 21:28:42 pm »
800€ nem épen a legjobb ár ajánlat.

Eds nem olcsó de elég minőségi cucc is . Ismerősi körben és nálam is többször bizonyított már .

BremboSV

• újonc
  • *
« Válasz #83 Dátum: 2016 Október, 31, 15:54:22 pm »
én a rifotechra gondoltam-ok a 160 LE 800 € kérnek. A EDS joval kevesebb.

zambo

• újonc
  • *
« Válasz #84 Dátum: 2016 November, 14, 23:05:08 pm »
Üdv . Rászántam magam a motor optimalizálásra. Interneten sokat keresgettem,így akadtam az AETuning cègre Tát on. Több Insigniát, tuningolt màr. Az ember nagyon szimpatikus,a hely nagyon profi.Facebookon rá lehet keresni. A vas addig 130 le. 300nm Cdti manuális. Alapban 137/320 at hozta . Az optimalizálás után 168le 395nm lett. Mehetett vola még rà ,de a kézi váltó ,miatt nem javasolta 400nm fölé, a le pedig a részecskeszűrő miatt nem emelte tovább. Egyenlőre kevés a tapasztalatom pár napja használom igy,de a motor karakterisztikája nem változott csak jóval hatásosabb ,erősebb ! Most azt mondom aki teheti,csinàltassa meg,ez az autó megkívánja a nyomatékot,sokkal könnyebben mozdul a vas, kevésbé lomha az indulásnál . Ha jol látom a fogyasztás csökkenés is meglesz,de erről érdemben később tudok nyilatkozni. Remélem segítettem, jó utat mindenkinek .

BremboSV

• újonc
  • *
« Válasz #85 Dátum: 2016 December, 20, 19:33:06 pm »

Eds nem olcsó de elég minőségi cucc is . Ismerősi körben és nálam is többször bizonyított már .
Nem egészen értem,hogy mejik csomagot kell válaszatanyi a EDS Motosportnál. Van a IPF-Tuninglizenz,Opel Insignia A20DT C/E/H/J/L Phase1 Leistungssteigerung vagy a Opel Insignia A20DT C/E/H/J/L IPF-Online-Tuning-System. Az árak most nagyon kedvezoek.

Insignia Mester (Ricsi)

• Administrator
  • Insignia Mester
« Válasz #86 Dátum: 2016 December, 20, 19:52:11 pm »

Nem egészen értem,hogy mejik csomagot kell válaszatanyi a EDS Motosportnál. Van a IPF-Tuninglizenz,Opel Insignia A20DT C/E/H/J/L Phase1 Leistungssteigerung vagy a Opel Insignia A20DT C/E/H/J/L IPF-Online-Tuning-System. Az árak most nagyon kedvezoek.

A legtisztább ha írsz nekik egy e-mailt . Alvázszámot úgy is kérnek hozzá . EDS bácsi gyorsan válaszol . Itt kicsit sok az infó . :)
« Utoljára szerkesztve: 2016 December, 20, 19:53:55 pm írta Insignia Mester (Ricsi) »

BremboSV

• újonc
  • *
« Válasz #87 Dátum: 2016 December, 23, 13:01:49 pm »
o.K. Koszi. Nos a EDS Motosport is kiesett. Ok sem tudnak segitenyi.
« Utoljára szerkesztve: 2016 December, 27, 10:40:10 am írta BremboSV »

szabolcs1984

• Jr. Member
  • **
« Válasz #88 Dátum: 2017 Február, 04, 17:23:01 pm »
Sziasztok..
Tunning szempontból az f40 es kézi válltó mennyi nyomatékot bír el..ami meg hosszú távon sem jelentene gondot?  160le 350nm a gyari adat..ha jol olvastam mèg anno Ricsi leirását amit alvázszám alapján küldött mikor vettem a kocsit, f40 es tipusu válltó van bent.

Insignia Mester (Ricsi)

• Administrator
  • Insignia Mester
« Válasz #89 Dátum: 2017 Február, 05, 19:15:40 pm »
1- Sebesség fokozat MAX 300NM

Többi fokozat MAX 400NM

Fehér István

• újonc
  • *
« Válasz #90 Dátum: 2017 Február, 07, 01:39:30 am »
Sziasztok!!

Először is köszi annak aki csinálta / csinálja a fúrumot , másodsorban pedig érdeklődni szeretnék erről a chiptuningos témáról:)

Végigolvastam a megjegyzéseket és véleményeket és azt vettem észre hogy a legtöbben az ATC és az Autokorbel-t ajánljátok. (Érdeklődnék részletesebben a vevőkhöz álló viszonnyal kapcsolatban,árról,tapasztalatokról,garanciáról,megbízhatóságról)

Szeretnék még több infót róluk ugyanis egy 2010.májusi 2.0cdti 160le-s paripam van es mar lassan másfél éve gondolkozok hogy " seggbe" rugdossam a kicsikémet ( na nem mintha megérdemelné mert imádom:D ). Mellékesen a gyári 18as felnit lecseréltem 19re és ezáltal lomhább lett kicsit. Illetve én is szeretnék optimalizálni és hogy mennyit hogy érdemes hoszabb távon károsodásmentesen kihozni belőle. (Olvastam itt 180 - 190 és 220 lóerőről is) Nyilván a legtöbbet szeretném kihozni belőle hiszen fiatal vagyok még és szeretem mindenhol (persze ép ésszel!) taposni a gázt.

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm.!

További szép hetet minden Insignia tulajnak:)

BremboSV

• újonc
  • *
« Válasz #91 Dátum: 2017 Február, 16, 20:43:46 pm »
EDS Motosport a csúcs,ettől jobbat nem találsz. Még a BRS is kiváló.

Insignia727

• újonc
  • *
« Válasz #92 Dátum: 2017 Március, 20, 20:30:46 pm »
Sziasztok. En mar ugy vettem az Insigniamat hogy meg volt Chippelve. A kerdesem az lenne befojasolhatja e az automata sebessegvaltom mukodeset? Mivel nekem kicsit ugy tunik hogy tul magas fordulatszamnal valt fejjebb. Olyan erzes mintha sport uzembe lenne kapcsolva, pedig ilyen lehetosig nincs az auton.

BremboSV

• újonc
  • *
« Válasz #93 Dátum: 2017 április, 19, 16:59:48 pm »
Nem,ha nem futak az automata programjában.