Szerző Téma: Főtengely csapágy gondok/ Olajpumpa gondok .  (Megtekintve 32769 alkalommal)

Insignia Mester (Ricsi)

• Administrator
  • Insignia Mester
Re:Főtengely csapágy gondok/ Olajpumpa gondok .
« Válasz #200 Dátum: 2018 Február, 05, 21:52:46 pm »
Üdv. Az enyémben biztos 150e van,egyenlőre minden rendben. Gondolom azért aktuális az olajpumpa tömítés csere. Viszont akkor az olajpumpa is gyenge konstrukció,annak van valami km csereperiódusa ?

Főként csak a tömítés a problémás . Pumpa nagyon ritkán megy tönkre .
info@insigniaclub.hu

Info/szerviz/egyéb Tel: 06-70-977-7121

zambo

• újonc
  • *
« Válasz #201 Dátum: 2018 Február, 06, 18:31:35 pm »
Ez azért biztató,nem mindegy hogy egy 5000ft relatív könnyen cserélhető alkatrészt kell,cserélni vagy egy 250e forintosat. Persze ha hibás konstrukció lenne az más,én is úgy gondoltam hogy az sokat bír. Köszönöm.

racztamas76

• Jr. Member
  • **
« Válasz #202 Dátum: 2018 Február, 07, 07:42:32 am »
Sziasztok. Eldömtöttem szétszedetem és ha kell kicseréltetem a csapágysort. Nem szeretném ha széthullana inkább szánok rá 1 kis pénzt!

kovatsistvan

• újonc
  • *
« Válasz #203 Dátum: 2018 Február, 13, 18:18:02 pm »
Sziasztok! első hozzászólásom, remélem jó helyre! Van egy kis gondom :-(
Megelőzvén a 2010 -es insigniák betegségét elvittem egy Bosch Car szervízbe(családba) a kocsit, 253e Km-nél úgy gondoltam akkor irány az olajpumpa csere és a tömités, valamint ránéztek a csapágyra, ami sajnos csereérett. le lett rendelve a színkódnak megfelelő( zőld) de a  megfelelő nyomatékkal való meghúzás után szorúl :-( Tanácstalanok vagyunk, mert motorkód és alvázszám szerint is ez való hozzá. Találkozott már valaki ilyennel? előre is köszönöm!

Insignia Mester (Ricsi)

• Administrator
  • Insignia Mester
« Válasz #204 Dátum: 2018 Február, 21, 14:02:50 pm »
Már telefonon beszéltünk ha jól rémlik.
info@insigniaclub.hu

agoston

• újonc
  • *
« Válasz #205 Dátum: 2018 Február, 24, 16:10:38 pm »
sziasztok jó napot sajnos reggel csak 4-5 percig van olajnyomás alapjáraton ekkor elkezd világítani a hiba jelző ami 1300-1500 fordulat környékén alszik ki a turbó ki lett cserélve mert fehér füst jött a kipufogon olajcsere és karter tisztítás olajpumpa tömítés csere meg volt a karterben fém darabok is voltak magát a pumpát nem cserélték de a hiba meg maradt... menthető a motor...vagy a főtengely is sérülhetett és a generál elkerülhetetlen ...wauxhall insignia 2.0 cdti ecoflex 160 le 2011 juliusi ferdehátu a motor hangja nem hangosabb nem kopog jobban mint más insignia.tudnál  ajánlani szakembert aki megcsinálná...

Insignia Mester (Ricsi)

• Administrator
  • Insignia Mester
« Válasz #206 Dátum: 2018 Február, 24, 22:53:49 pm »
sziasztok jó napot sajnos reggel csak 4-5 percig van olajnyomás alapjáraton ekkor elkezd világítani a hiba jelző ami 1300-1500 fordulat környékén alszik ki a turbó ki lett cserélve mert fehér füst jött a kipufogon olajcsere és karter tisztítás olajpumpa tömítés csere meg volt a karterben fém darabok is voltak magát a pumpát nem cserélték de a hiba meg maradt... menthető a motor...vagy a főtengely is sérülhetett és a generál elkerülhetetlen ...wauxhall insignia 2.0 cdti ecoflex 160 le 2011 juliusi ferdehátu a motor hangja nem hangosabb nem kopog jobban mint más insignia.tudnál  ajánlani szakembert aki megcsinálná...

Sajnos a szokásos 3. nyugvócsapágy  probléma .Fölösleges is volt összerakni ha volt benne fémtörmelék .
info@insigniaclub.hu