Szerző Téma: Androidos fejegység a gyári helyére  (Megtekintve 4774 alkalommal)

ozsolt

• Global Moderator
  • Full Member
    • Cardroid.hu
Re:Androidos fejegység a gyári helyére
« Válasz #80 Dátum: 2017 Szeptember, 08, 18:29:37 pm »
Hát már szétszedtem ,ellenőriztem,nem látok semmi hibát,de megnézem újra...
Nem látom a posztjaidban, de nem mindegy: milyen fejegység helyére került az android? Ugye nem CD500 vagy nagyobb volt LCD kijelzővel? Mert akkor értem, hogy nem él a gombsor.

zambo

• újonc
  • *
« Válasz #81 Dátum: 2017 Szeptember, 08, 19:43:28 pm »
Cd 300 helyére került ,eddig jó volt a fejegység,csak miután kicseréltem az újra azóta nem világít illetve semmire sem reagál. Klima,és a felső két gomb jó. A gombsorra a csatlakozás jó,de ellenőrzöm még a hét végén ,vagy vezeték ,vagy canbus hiba lehet,nem a világítás kapcsolás a gondja sajnos,de működnie akkor is kellene. Az eladó elérésével küzdök,sajnos rutintalanul, lezártam a rendelést ezért vitát nem tudok nyitni. Levelet sokat írtam ,de semmi,megpróbálom az alisoknál  ,ők sem válaszolnak.Szóval eddig itt tartok .Igazából mindent tudok rajta irányítani ,de azért mégis jó lenne ha az eredeti gombok is működnének.Hétvégén megnézem ,és írok.

ozsolt

• Global Moderator
  • Full Member
    • Cardroid.hu
« Válasz #82 Dátum: 2017 Szeptember, 08, 22:32:16 pm »
...Az eladó elérésével küzdök...
De hát most mondom, hogy semmi köze az új fejegységnek és a hozzá kapott canbus dekódernek ehhez a hibához, hiába keresd a gyártót! A CD300 gombsornak működnie kell. Tehát ha nem világít, nem azért nem világít, mert bármi lenne a kínai csodával, hanem a kocsid gyári vezetékével vagy gombsorával van gond. Old meg hogy világítson, akkor a fejegység is látni fogja a gombnyomásokat rajta.

zambo

• újonc
  • *
« Válasz #83 Dátum: 2017 Szeptember, 09, 15:05:24 pm »
 Azért írtam a canbust ,mert úgy tudtam azon keresztül kommunikál a rendszer  és most nem ismeri fel, eddig jó volt,de lehet széthúzódott valami a kocsinál. Rendben szétkapom ,és megnézem . Köszi .Folt köv.

zambo

• újonc
  • *
« Válasz #84 Dátum: 2017 Szeptember, 09, 19:07:57 pm »
Szétszedtem. Igen igazad lesz ,valószínűleg érintkezési gond . a réginél sem működött most.A rádióhoz megy egy kis csati ,elég nehéz volt lehúzni ,a klimáét ezen okból nem húztam le az működik is.de hiba nem látszik rajta,fordítva visszatenni nem lehet ,és egy másik erősen rögzített kábel kötegből jön ki ,szóval szét sem csúszhatott,mozgatásra nem villog ,pl érintkezési hiba. Pat helyzet. Esetleg nem mehetett ki a biztosítéka? Gondolom van neki. A kézikönyvből nem jöttem rá teljesen melyik lehet.

racztamas76

• újonc
  • *
« Válasz #85 Dátum: 2017 Szeptember, 09, 20:47:24 pm »
Hali. Az átvezetőn lehet szakadás (kezelő panel) hallottam már ilyen esetről! Forrasztással orvosolható

zambo

• újonc
  • *
« Válasz #86 Dátum: 2017 Szeptember, 10, 13:04:47 pm »
Szétkaptam a panelt is. Semmi szakadásra vagy bármi hibára való okot szemmel nem láttam .rátettem úgy is a sarut de semmi. A saru is jónak tűnik. Biztosíték ehhez nincs ,azért megnézném azt is,csak nem tudom melyik lehet. Kürt,ablaktörlő,stb van ,de autórádiót nem írnak :). hátha csak ennyi...